szczupła dziewczyna

Jak schudnąć bez efektu jojo?

Kiedy zaczynamy się odchudzać efekt jojo, jest naszą największą obawą. Włożyliśmy już wysiłek w utratę kilogramów, powoli wracamy do starych przyzwyczajeń, a tu pojawia się on! Efekt jojo, który nie tylko niczym bumerang, podrzucam nam

Kiedy zaczynamy się odchudzać efekt jojo, jest naszą największą obawą. Włożyliśmy już wysiłek w utratę kilogramów, powoli wracamy do starych przyzwyczajeń, a tu pojawia się on! Efekt jojo, który nie tylko niczym bumerang, podrzucam nam stare kilogramy, ale jeszcze dokłada nowe. Jak się przed nim bronić i co zrobić, aby po odchudzaniu kilogramy nie wróciły?

Czym jest i jak się pozbyć efektu jojo?

Efekt jojo to nic innego, jak sytuacja, kiedy po skończonej diecie, czy odchudzaniu wracamy do starych nawyków i kilogramy wracają. Tak naprawdę nie powinno to nikogo dziwić, gdyż skoro znowu jemy to, co nam nie służy, powoduje, że przybieramy na wadze. Często, gdy się odchudzamy np. przez miesiąc, czy dwa, zapominamy i wracamy do starych nawyków, które generują u nas kilogramy. Dodatkowo nasz organizm zna naszą słabą wolę i zabezpiecza się na wypadek, gdybyśmy znowu próbowali ograniczyć mu dostęp do słodyczy i pysznych ciasteczek.

Jak się bronić przed efektem jojo?

Jest kilka sposobów, które pomogą ustrzec się nam przed widmem efektu jojo. Po kolei wprowadzajmy nowe nawyki żywieniowe do naszego życia. Nie chodziło to, abyśmy mieli zbilansowaną dietę przez miesiąc, ale aby zagościła ona u nas na stałe. Tym bardziej że czujemy się po niej lepiej i mamy smukłą sylwetkę. Dodatkowo możemy wprowadzić do naszego procesu odchudzania wsparcie w postaci naturalnych, roślinnych suplementów diety, które łagodnie wspierają nasz organizm w nowej sytuacji.

Naturalne suplementy diety a efekt jojo

Przy suplementacji roślinnymi produktami diety nie musimy się obawiać wystąpienia efektu jojo, bo niby jak miałby się pojawić. To naturalne i w pełni bezpieczne wsparcie, które nie tylko spala tkankę tłuszczową, ale także przyspiesza metabolizm. Wprowadzenie stałych nawyków i suplementów diety może być idealnym połączeniem w walce z efektem jojo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *